Taurinas

Asortimentas ugdymo įstaigoms

Sveikesni užkandžiai ir gėrimai vaikams

Užkandžiais ir gėrimais mokykloms ir kitoms ugdymo įstaigoms prekiaujame jau daug metų. Tad puikiai išmanome keliamus reikalavimus ir kitas subtilybes. Sąlygos ir reikalavimai vis griežtėja, todėl nuolat peržiūrime ir atnaujiname asortimentą. Atsakingai rūpinamės, kad atrinkti produktai ne tik formaliai atitiktų valstybės institucijų tvarkas, bet būtų skanūs ir maistingi.

Atsiliepdami į mokyklų ir kitų ugdymo įstaigų poreikius, kuriame savo receptūras ir prekių ženklus. Gaivieji gėrimai “Happy break” ir užkandžiai “Happy treat” – tai mūsų išskirtiniai produktai. Subalansuotas skonis, mažiau cukraus, daugiau maistingųjų medžiagų ir skaidulų – dėl šių savybių juos mėgsta ir vaikai, ir suaugę.

Maistas ugdymo istaigoms

Atitinka valstybės institucijų tvarkas ir reikalavimus

Mūsų asortimentas mokykloms atitinka Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Sveikatos apsaugos ministro 2011-11-11 įsakymu Nr. V-964, ir jo 2018-04-10 bei 2022-09-08 pakeitimo reikalavimus.

Leidžiamą cukrų, druskos ir privalomą skaidulinių medžiagų kiekį rasite šioje lentelėje .

Pasiekiami visiems

Jei savo mokykloje ketinate įrengti sveikesnių produktų prekybos automatą (vending), kreipkitės į UAB “Taurinas” dukterinę įmonę “Euroautomatai”. Profesionali komanda pastatys prekybos automatą, pasirūpins jo priežiūra ir asortimentu. Beje, specialiai apipavidalinti prekybos automatai atlieka ir edukacinę funkciją, skatina rinktis sveikesnius užkandžius.

UAB “Euroautomatai” aptarnauja daugelį Lietuvos mokyklų ir ugdymo įstaigų. Džiaugiamės gerais klientų atsiliepimais ir ilgalaikiu bendradarbiavimu. 

Kreipkitės ir gaukite visas naudas jūsų bendruomenei.

prekybos automatai mokykloms Taurinas

Įvairus skanių, subalansuotų produktų pasirinkimas

gerimai mokykloms Happy break Taurinas

Gaivieji gėrimai

Natūralus negazuotas vanduo, natūralios 100% sultys, gaivieji gėrimai.

uzkandziai mokykloms Taurinas

Užkandžiai

Javainiai, traškūs sausainiai, vafliai, įvairių grūdų trapučiai.

Jei Jus domina užkandžiai ir gėrimai  mokykloms, susisiekite su mumis – aptarsime abipusiai naudingo bendradarbiavimo galimybes.