Taurinas

Specialus asortimentas ugdymo įstaigoms

Sveikesni užkandžiai ir gėrimai vaikams

Užkandžiais ir gėrimais mokykloms ir kitoms ugdymo įstaigoms prekiaujame jau daug metų. Tad puikiai išmanome šio asortimento formavimo subtilybes ir keliamus reikalavimus. Sąlygos vis griežtėja, todėl nuolat peržiūrime ir atnaujiname produktų krepšelį. Atsakingai rūpinamės, kad produktai ne tik formaliai atitiktų valstybės institucijų tvarkas, bet ir būtų skanūs bei maistingi.

Atsiliepdami į ugdymo įstaigų poreikius, kuriame savo receptūras ir prekių ženklus. Gaivieji gėrimai “Happy break” ir užkandžiai “Happy treat” – tai mūsų išskirtiniai produktai. Subalansuotas skonis, mažiau cukraus, daugiau maistingųjų medžiagų ir skaidulų – dėl šių savybių juos mėgsta ir vaikai, ir suaugę.

Maistas ugdymo istaigoms

Atitinka valstybės institucijų tvarkas ir reikalavimus

Mūsų asortimentas ugdymo įstaigoms atitinka Vaikų maitinimo organizavimo tvarkos aprašą, patvirtintą Sveikatos apsaugos ministro 2011-11-11 įsakymu Nr. V-964, ir jo 2018-04-10 pakeitimo reikalavimus.

Leidžiamą cukrų, druskos ir privalomą skaidulinių medžiagų kiekį rasite šioje lentelėje .

Pasiekiami visiems

Jei svarstote savo ugdymo įstaigoje įrengti sveikesnių produktų prekybos automatą (vending), jums padės UAB “Taurinas” dukterinė įmonė “Euroautomatai”. Profesionali komanda pastatys prekybos automatą, pasirūpins jo priežiūra ir asortimentu. Beje, specialiai apipavidalinti prekybos automatai atliks ir edukacinę funkciją.

UAB “Euroautomatai” aptarnauja daugelį Lietuvos mokyklų ir ugdymo įstaigų. Džiaugiamės gerais klientų atsiliepimais ir ilgalaikiu bendradarbiavimu. 

Kreipkitės ir gaukite visas naudas jūsų bendruomenei.

pardavimu-automatas-mokykloms-500-px-compr

Įvairus skanių, subalansuotų produktų pasirinkimas

Happy break gerimai ugdymo istaigoms Taurinas

Gaivieji gėrimai

Natūralus negazuotas vanduo, natūralios 100% sultys, gaivieji gėrimai, pienas.

uzkandziai ugdymo istaigoms

Užkandžiai

Javainiai, traškūs sausainiai, vafliai, įvairių grūdų trapučiai.

Bendradarbiaukime

Jei atstovaujate mokyklos bendruomenę ar kitą ugdymo įstaigą, arba tiekiate joms prekes, susisiekite su mumis – aptarsime abipusiai naudingo bendradarbiavimo galimybes.

Mokytojų ir tėvų atsiliepimai

"Džiaugiuosi, kad ir mokytojai, ir mokiniai gali patogiai įsigyti sveikesnių užkandžių. Esu įsitikinęs, kad mokyklos bendruomenei naudinga turėti tokį automatą."

Robertas
Mokyklos direktorius iš Kauno

"Kiekvieną rytą su sūnumi susitariame, kad išalkęs jis užkandukus pirks iš mokyklos automato, nes ten jie sveikesni".

Daiva
Mama iš Vilniaus

"Man patinka, kad automatas apipavidalintas taip, kad moko sveikiau maitintis! Džiaugiuos, kad išalkusi bet kada galiu įsigyti kokybišką batonėlį ar sultis".

Lina
Mokytoja iš Šiaulių

"Džiaugiamės, kad pertraukų metu duktė nebėga į šalia esančią parduotuvę. Batonėlį ar sultis nusiperka čia pat mokykloje, todėl ir neperšąla, ir mažiau šlamšto suvalgo!"

Kęstutis
Tėtis iš Panevėžio